ФОТОРЕПОРТАЖ: 10-річчя прославлення преподобного Іова Угольського

0
614

18 вересня, в десяту річницю з дня прославлення преподобного Іова Угольського, на запрошення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хуського і Виноградівського, керуючий Мукачівською єпархіє, Високопреосвященніший митрополит Феодор взяв участь у Святій Божественній літургії. Перед початком богослужіння було освячено розпись Свято-Димитріївського храму, в якому почивають мощі преподобного. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустському і Виноградівський, якому співслужили Високопреосвященніший Іларіон, митрополит Донецький і Маріупольський, Високопреосвященніший Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський, Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврічеський, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський, Високопреосвященніший Георгій, архієпископ Михайлівський і Кошіцкий, Високопреосвященніший Єфрем, архієпископ Бердянський і Приморський, Преосвященніший Парамон, єпископ Броннецький, Преосвященніший Сільвестр, єпископ Белогородський та понад сотня священнослужителі.

Велика кількість вірян, та духовних чад преподобного зібрались в с. Мала Уголька для того, аби єдиними устами та єдиним серцем прославити угодника Божого прп. Іова Угольського.

На сам кінець, після літургії був звершений молебень перед нетлінними мощами святого, по завершенню якого була виголошена проповідь.

Автор: Іван ФЕНИЧ